Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret157569
Üyelik Girişi

Gopsemde Satranç

 

 

*** KASIM 2007 DEN BUGÜN'E GOPSEM'DE SATRANÇ 

10 KASIM 2007 SENESİNDE  AÇILAN GOPSEM AÇILDIĞI GÜNDEN İTİBAREN ÇİZGİSİNİ DEĞİŞTİRMEDEN TİTİZ VE DÜZENLİ ÇALIŞMALARI İLE MEYVELERİNİ VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.

KÜÇÜK KARDEŞLERİMİZ ANNELERİ,BABALARI KARDEŞLERİ İLE BİRLİKTE  GOPSEM'DE BÜYÜK BİR AİLE OLDUK . BİZLER KARDEŞLERİMİZE  HERZAMAN GÜVENDİK, ONLARIN KARARLI VE DÜZENLİ ÇALIŞMALARI ŞİMDİLERDE MEYVELERİNİ VERMEYE BAŞLADI.GOPSEM OLARAK  BAŞLADIĞIMIZDAN BERİ YAŞ GRUPLARINDA BAŞARILI  OLMAYA BAŞLAMIŞLARDI.ŞİMDİ BULUNDUKLARI HER TURNUVADA KENDİLERİNİ GÖSTERİP HER ZAMAN ÜST SIRLARDA OLUYORLAR AMA BU DAHA BAŞLANGIÇ BİZLER ONLARI DAHA YUKARLARDA GÖRECEĞİZ.

    HİLAL ÖZTÜRK BİR İLKİ BİZLERE YAŞATTI  WIM NORMUNU ALDIĞI İÇİN  TEBRİK EDİYORUZ . ARTIK ARKASI GELECEK . 

AHMET ATA ÇAĞLAR  , BATUHAN EĞRİKAVUK  ,TİBET KAAN ÖZGÜR  , TOLGA ÜLKER  , EMİRHAN TARLABAŞI  , ATABERK EREN  , DİLAY SAPMAZ  ,SİNEM ÇAĞLA GÜNDOĞAN  ,KEREM CAN ÖZTEKİN  , LENA NUR KAYMAZ  , DİLARA KAYMAZ  ,CEREN ÜLKER.  

SIRA ONLARADA GELİYOR, BEKLEYİNİZ ,GÖRÜNÜZ.

 GOPSEMDE DERS GÖREN BİRÇOK KARDEŞİMİZDE ARKADAN GELİYORLAR HEPSİ ABİLERİNİ ABLALARINI TAKİP EDECEKTİR.BU KARDEŞLERİMİZİN HEPSİ ÇOK DEĞİL BİR YADA İKİ SENE İÇİNDE SATRANÇ CAMİASINI DAMGALARINI VURACAKLAR VEDE İSİMLERİ HER ZAMAN ÜST SIRLARDA OLACAKTIR.

  GOPSEM   OLARAK BİZİM ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZIN ÖNCE SAĞLIKLI YETİŞMELERİ,TOPLUMA YARARLI OLMALARI,OKUL HAYATLARININ BAŞARILI OLMASI,AİLELERİNE SAYGILI BİR FERT OLMALARI VE İLERİDE İŞ HAYATLARINDA ÖZEL HAYATLARINDA İSTEDİKLERİ BAŞARI VE MUTLULUĞU BULMALARIDIR.

 GOPSEM   OLARAK BİZİMLE BERABER OLAN BÜTÜN AİLERE BÖYLE KARDEŞLERİMİZİ YETİŞTİRİP BÜYÜTTÜKLERİ İÇİN KUTLAR ONLARLA BERABER BİZLERDE GRUR DUYDUKLARIMIZI İFTARLA SÖYLÜYORUZ. 

  GOPSEM'DE   KARDEŞLERİMİZE YARDIMLARINI SUNAN KENDİNİ SATRANC'A ADAYAN  HASAN KILIÇASLAN HOCAMIZA BURADAN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ .

HASAN HOCAM İYİKİ VARSIN.....

 

                                                                                     GOPSEM